Proč si vybrat LevnýOperák.cz?

Hledáte spolehlivé vozidlo za rozumnou cenu a nechcete se starat o nic spojeného s provozem vozidla? Pak jste u nás na té správné adrese. V naší exkluzivní nabídce najdete jen vozy prověřených značek. Kalkulace jsou vytvářeny tak, aby dávaly smysl v rámci ročního projezdu, délky pronájmu a obsahují balíčky kvalitních služeb, tak abyste se nemuseli opravdu o nic starat. Naše motto je “vy jezdíte, my se staráme”.

Neplaťte zbytečné poplatky

Veškerá administrativa a servis spojený s vytvořením nabídky a s případnou realizací leasingu je zdarma. Nepojí se k němu žádný dodatečný poplatek.

Exkluzivita za rozumnou cenu

Nabídky si vytváříme sami, proto jsou exkluzivní. Vyhledáváme aktuálně nejzajímavější vozidla a financování. Vozidla jsou specifikována tak, aby dávaly smysl v užitnosti a zároveň byly co nejvíc ekonomické.

Pojištění

Spoučástí balíčku pojištění je zákonné pojištění s vysokým limitem krytí, nízkou spoluúčastí u havarijního pojištění, pojištěním skel a širokým spektrem asistenčních služeb. Alternativně přidáváme pojištění GAP a náhradní vozidlo.

Full service

Nestarejte se o víc než o tankování. K vozu dostáváte plný servis i na spotřební materiál, letní a zimní pneumatiky včetně přezouvání a uskladnění nesezónní sady a samozřejmostí je i dálniční známka. Součástí je reporting, kdy máte o svém vozidle a výdajích přehled online.

Vyřízení žádosti on-line

Vyberte si Váš nový vůz z pohodlí a klidu kanceláře nebo domova. Stačí si zvolit vyhovující vůz, Vámi preferovanou variantu a odeslat. Zbytek za Vás obstaráme my.

Podpora na telefonu

Potřebujete poradit při výběru vozu, procesování žádosti nebo zodpovědět otázky v průběhu užívání vozu? Zavolejte nám. Jsme na to připraveni a vždy se o Vás postaráme k Vaší maximální spokojenosti a komfortu.

Otevřít nabídku vozidel

Chcete dostávat akční nabídky na e-mail?


Copyright 2016 - 2019. Provozuje Kupujiauto.cz s.r.o. IČO: 05081131. Made with by Thimble.cz